פיסול פנים

עם הגיל הנפחים באזורים שונים של הפנים יורדים בנפח כמו באזור עצמות הלחיים והלחיים ואזור הפנים נראות עייפות ועקב כח הגרביטציה הן נפולות. היום יש לנו אפשרות לשחזר את הנפחים בקלות בעזרת חומצה היאלורונית אנחנו יכולים לבנות את הלחיים, את הסנטר ולהסיר שקעים באזורים האלה. לעיתים יש בעיות מולדות שסנטר קטן מידיי ולחיים שקועות ואז המראה עייף אפילו אצל צעירים והיום גם בעזרת חומצות היאלורוניות אנחנו יכולים לתקן ולמלא את הנפחים החסרים.

פיסול פנים ללא ניתוח

עד לא מזמן בשביל לתקן פגמים באף נזקקנו לניתוח והיום בעזרת חומצות היאלורוניות אפשר למלא שקעים באף, ליישר את האף, לעשות אף סולדי ויפה ללא ניתוח לפי הרצון של המטופל. מהיום אפשר להשיג תוצאות מעולות בעזרת טיפול של פיסול פנים ללא ניתוח ובכך לחסוך בכאב מיותר ומתקופת החלמה ממושכת. הטיפול של פיסול הפנים שלא מצריך ניתוח, נעשה בעזרת חומצות היאלורוניות. הטיפול אינו פולשני ונטול כאבים ומיועד להשגת עור זוהר וצעיר יותר . ידועני הוליווד, כמו ג’ניפר לופז, סוזן סרנדון, מדונה וסנדרה בולוק מאמצים טיפול פנים חדשני זה, הנחשב כבר לזרם המרכזי באירופה ובכל העולם. זוהי הטכנולוגיה החדשה ביותר הקיימת כיום לאנטי אייג’ינג.

פיסול אף

פיסול עף - טיפולים אסתטיים

מומחים רבים טוענים שניתוח אף מהווה היום סוג של פסגה בכירורגיה הפלסטית. מדובר בניתוח מאוד נפוץ  בישראל, יש המעריכים שכ- 60% מכלל הניתוחים הפלסטיים המבוצעים בארץ, הם ניתוחי אף.

האף, הוא איבר מאוד בולט בפנים שלנו, ואנשים שאינם מרוצים מהמראה של האף שלהם, מאוד מודעים למגרעות שלו, מה גם שמאוד קשה “להסתיר” את האף כי הוא באמצע הפנים שלנו. לכן אנשים רבים שסוברים שהאף שלהם לא יפה, ולא אסתטית חולמים על שינוי של האף שלהם, בדרך כלל החלום הוא על ניתוח פלסטי, שבעזרתו ניתן לקבל מראה אף אסתטי יותר, או סולד יותר ובכך לקבל תחושת בטחון, הרגשה של  יופי ורוגע.

כאשר מתקבלת החלטה בקרבינו לעבור ניתוח אף, חשוב לזכור כי מדובר בניתוח לכל דבר אשר כרוך בהרדמה מלאה והסיכונים אשר נלווים עליה. גם כאשר בוחרים מנתח אף בעל מוניטין טוב וגבוהה, עדיין מדובר בנקודת אל חזור, זהו הליך בלתי הפיך לחלוטין.

פיסול אף ללא ניתוח – איך זה מתבצע?

פיסול אף ללא ניתוח

אנשים רבים מעוניינים שהאף שלהם יהיה יותר צר, יותר רחב, יותר מורם, יותר ישר, יותר קטן, יותר מפוסל וכדומה. אם בעבר פיסול אף היה דורש ניתוח, היום, רגע אחד לפני שאתם יושבים עם מנתח והולכים לפתרון הפלסטי ועמו לחדר הניתוח, כדאי שתדעו שהרפואה המודרנית של היום מציעה פיסול אף ללא ניתוח כלל.

פיסול אף הוא תיקון לא כירורגי של האף תוך כדי שימוש בחומרי מילוי תת עוריים. בעזרת חומרי מילוי ניתן היום לשפר ולהעלים בליטות באף, אפילו לתקן או לטשטש אסימטריה, להרים קצה אף שנמשך למטה או לשפר באופן משמעותי מראה של “התנשאות יתר”. פיסול אף מבוצע על ידי רופא העוסק ברפואה אסתטית, הטיפול עצמו לוקח בערך כ-30 דקות. פיסול אף מבוצע על ידי החדרה של חומצה האלרונית בנקודות הזרקה אסטרטגיות באף עצמו, ללא ניתוח, כאשר המטרה היא להסתיר פגמים כגון דבשת בולטת או לעשות אפקט של הרמה באזורים אחרים כמו קצה האף, בעיקר ניתן להשיג פרופיל סימטרי ואסתטי יותר.

באיזה חומרים משתמשים לפיסול אף?

יישור אף - רפואה אסתטית

 

חומצה היאלורונית הינה חומר המילוי האולטימטיבי ונחשבת לחומר מילוי בטוח,  כאשר מזריקים חומצה האלרונית, אין תופעות לוואי! מדובר חומר מילוי טבעי, אשר קיים אצלנו בגוף באופן טבעי. היות ומדובר בחומר טבעי אזי הגוף שלנו מפרק, או סופג את החומצה האלרונית, זאת הסיבה העיקרית שבגללה החומצה האלרונית נחשבת לחומר מילוי זמני ולא קבוע. בניגוד לסיליקון למשל שהגוף שלנו לא יודע “לפרק” אותו והוא נשאר בגוף שלנו לכל החיים. החומצה האילרונית נספגת בגוף שלנו, כל אחד ואחת מאיתנו מפרקים את החומצה האילרונית בקצב שלו, על פי רוב כל ההליך עצמו לקוח כשנה עד שנה וחצי.

בעזרת החומצה האילרונית ניתן לבצע הרמת אף ללא ניתוח, הקטנת אף ללא ניתוח, תיקון אף ללא ניתוח, למעשה ממש מפסלים את האף, על כן הטיפול נקרא פיסול אף.

חשוב להבין שפיסול אף אינו מחליף ניתוח אף, ישנם מקרים בהם פיסול אף יכול להשלים את עבודת המנתח הפלסטי, וישנם מקרים בהם הוא יכול להחליף אותה. יחד עם זאת ישנם מקרים בהם רק ניתוח יכול להביא לתוצאה הרצויה. אנחנו ברשת המרפאות Face Clinic מתמחים בפיסול אף ויש לנו מאות לקוחות מרוצים, בעיקר אנחנו מזמינים אותכם לבוא לבדוק אופציות רגע אחד לפני שאתם פוסעים לחדר הניתוח.

 

מאמרים שיכולים לעניין

חומצה היאלורונית לעיניים

מזו חוטים

אנטי אייג’ינג

 

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il