טיפולים אסתטיים - מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים עם ניתוח לא תמיד הפתרון האידיאלי

אין זה חדש כי נשים רבות בעולם מעוניינות לעבור מתיחת פנים. בסופו של דבר, הגיל עושה את שלו ומה שלא עושה הגיל, עושה השמש או קשיי החיים וכד’. כך אט אט, חלקים שונים בפנינו נעשים רפויים, “עייפים” ומקנים לנו מראה מבוגר שלא תמיד הולם את הרגשתנו הפנימית ומודל היופי שלנו.

עד לא מזמן, הפתרון שהציעה הרפואה הפלסטית היה ניתוח מתיחת פנים בלבד – פרוצדורה ניתוחית הכוללת חיתוכים אסטרטגיים מאחורי האוזניים ובקו השיער, משיכת עור הפנים כלפי מעלה והידוקו, תוך הסרת העור העודף. עם השנים, הופיע הליך ה-Mini Face Lift, הנוגע בד”כ למתיחה של החלק האמצעי של הפנים ולא של כל הפנים עצמם. למרות שמדובר בפרוצדורה קלה יותר, זהו עדיין ניתוח לכל דבר ועניין ולכן, מהווה פתרון שאינו אידיאלי.

 

מתיחת פנים ללא צורך בחתכים, הסרת עור או ניתוח!

לצד שלל הפתרונות החלופיים והמהפכניים שמציעה הרפואה האסתטית, ד”ר קרופניק פיתחה את שיטת ה-:Maxi Lift הליך מתיחת פנים ללא ניתוח המעניקה את אפקט מתיחת הפנים ע”י שימוש בפרוצדורות פולשניות פחות ואפקטיביות מעולם הרפואה האסתטית, כגון:

 

פיסול והרמת עצמות לחיים בסיוע הזרקת חומצה הילארונית

על פי החוקים האסתטיים המקובלים, פניה של האישה אמורים להיראות כמעין משולש הפוך, כשהחלק הרחב ביותר בפנים הן עצמות הלחיים. אולם, לעיתים עצמות הלחיים בפניהן של נשים מסוימות לא בולטות במיוחד באופן טבעי, וכך מתקבל מראה שטוח ומרובע יותר של הפנים. בנוסף, עם הגיל מתרחש תהליך טבעי של אובדן רקמות שומן בלחיים הגורם לנפילה של אזור עצמות הלחיים כלפי מטה, באופן בו הפנים מקבלות מראה לא מחמיא. בעזרת השימוש בחומצות הילארוניות ניתן לפסל ולהרים את עצמות הלחיים, להחזיר את הנפחים החסרים בפנים ולקבל אפקט של מתיחה והרמה של הפנים.

 

 מילוי שקעים מתחת לעיניים

טיפול נוסף הנעשה בעזרת חומצה הילארונית ובו נתמקד באוזר השקעים מתחת לעיניים המקנים לפנים מראה עייף ונפול. השקעים נגרמים עקב משתנים כמו גיל, מחלות עבר, היחשפות לשמש ואף השפעה שלילית של עישון וכד’. בעזרת הזרקת החומצה, נוכל למלא ולהחליק את השקעים מתחת לעיניים, בכך להעניק מראה חלק ורענן יותר לפנים.

 

פיסול סנטר

הסנטר, בשונה ממה שנהוג לחשוב, הינו חלק קריטי בפנים שלנו והוא אחראי, בין היתר, על הפרופורציות והאיזון בין חלקי הפנים השונים. אם תרצו, הוא מה שנותן את “המסגרת” לתמונה. אצל נשים רבות קיים מראה של סנטר כפול, סנטר בולט הנראה מנותק מהפנים, או לחיים נפולות המבליטות את הסנטר יתר על המידה. על ידי הזרקה של חומצה הילארונית לאזור, ניתן לפסל את הסנטר, להחזיר לו את חיותו, לתקן נטיות גנטיות וליצור מסגרת פנים מושלמת יותר.

 

פיסול בסיוע מזו חוטים 

 פרוצדורה נוספת המסייעת לנו לפסל את הפנים הינה מתיחת פנים בחוטים או יותר נכון, במזו חוטים. מדובר בחוטים קטנטנים המוחדרים לעור ע”י מחט מיוחדת ועשויים מחומרים כמו קולגן. מטרת החוטים היא לשפר את מיצוק העור, לסייע ביצירת תעלות קולגן חדשות בעור ולמתוח את האזור המסוים בפנים באופן כללי.

  • יש לציין שאף אחת מן הפרוצדורות שהוזכרו אינה מצריכה הרדמה מלאה, חתכים וכן, במרבית המקרים המטופלות יוכלו לחזור לתפקוד מלא תוך זמן קצר בלבד.

 

ד”ר אירנה קרופניק, מפתחת השיטה, דאגה לבחור ולהכשיר עבור הרשת את הרופאים המוצלחים ביותר, ועל כך יעידו לקוחות הרשת המתרבים משנה לשנה. אז לפני שנשכבים מתחת לסכין המנתחים, מומלץ להגיע לאחד מסניפי הרשת לפגישת ייעוץ ללא עלות עם אחד מאנשי הצוות המיומנים שלנו!

 

תוכן שיכול לעניין אתכם:

טפול מזותרפיה

מילוי שפתיים

טיפולי פיסול פנים

 

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il