טיפולים אסתטיים - מתיחת פנים ללא ניתוח

Maxi Lift

נשים רבות בעולם מעוניינות לעשות מתיחת פנים. הרפואה פלסטית הפרוצדורה של מתיחת פנים נעשית על ידי ניתוח, בניתוח זה מנתחים פלסטיקאים מבצעים חיתוכים אסטרטגיים מאחורי האוזניים ובקו השיער, מושכים את עור הפנים כלפי מעלה ומהדקים, את העור העודף מסירים באמצעות סכין המנתחים. עם השנים התפתחו פרוצדורות רבות ומגוונות בתחום מתיחות הפנים כשר הידועה ביותר הינה המיני-פייס-ליפט (Mini Face Lift) מונח זה מתייחס בדרך כלל למתיחת פנים של החלק האמצעי של הפנים ולא של כל הפנים עצמם.

כיום הרפואה האסתטית יודעת לתת פתרון למתיחת פנים ללא הניתוח עצמו, דר קרופניק פיתחה את השיטה של ה-Maxi Lift על פי דר קרופניק השיטה הזו נותנת אפקט של מתיחת פנים ללא ניתוח. עקרונות השיטה מבוססים בין היתר על הטיפולים הבאים:

  • פיסול והרמת עצמות לחיים – הפנים של האישה על פי החוקים האסתטיים המקובלים בעולם אמורים להיראות כמו משולש הפוך, כאשר החלק הרחב ביותר בפנים הינם עצמות הלחיים ומשם ישנה ירידה עד לסנטר אשר סוגר משולש שווה שוקיים הפוך. הדוגמא הכי בוטלטת לכך היא קים קרדשיאן. לעיתים עצמות הלחיים בפנים של נשים מסוימות לא בולטות במיוחד, בגלל מבנה גנטי של הפנים וכך מתקבל מראה שטוח ומרובע יותר של הפנים. ולעיתים, בעיקר עם הגיל איבוד רקמות השומן שבלחיים, ישנה נפילה על אזור עצמות הלחיים כלפי מטה, על ידי כך למעשה המשולש מתהפך, ומתקבל מראה בולדוגי ולא מחמיא. הדוגמא הבולטת ביותר היא אנגלה מרקל. בעזרת חומצות היאלרוניות ניתן לפסל ולהרים את עצמות הלחיים ובכך להחזיר את הנפחים החסרים בפנים ולקבל אפקט של מתיחה והרמה. טיפול זה מתבצע על ידי חומצה היאלרונית בסמיכות הגבוהה ביותר על מנת לתת אפשק של בניית עצם ופיסול תווי הפנים.

 

  •  מילוי שקעים מתחת לעיניים שקעים מתחת לעיניים מאפיין נשים רבות, לעיתים שקעים אלו הם גנטיים ולעיתים נוצריים עם הגיל. שקעים מתחת לעיניים מעניקים לפנים מראה עייף ונפול ובעיקר מבגרים מאוד את המטופלות. בעזרת חומצה היאלרונית ניתן למלא ולהחליק את השקעים מתחת לעיניים, בכך להעניק מראה חלק ורענן יותר לפנים. טיפול זה מתבצע על ידי שימוש בחומצות היאלרוניות בעלות סמיכות נמוכה יחסית, היות והעור באזור שמתחת לעיניים הינו עור דק מאוד והאזור רגיש לנפיחויות. השילוב בין פיסול עצמות לחיים ומילוי שקעים מתחת לעיניים, הינו אולטימטיבי על מנת לא להיראות עייפה, וכן להגביר את הנשיות והסקסיות של הפנים.

 

  • פיסול סנטר – נשים רבות אינן מודעות כלל לסנטר שלהן, על פניו נראה שהסנטר איננו חשוב כלל למראה הפנים, אך אין זה כך כלל. הסנטר הינו חלק קריטי בקונטור הפנים שלנו. הוא מה שנותן את המסגרת לתמונה אם תרצו. פעמים רבות הסנטר נוטה אחורנית ובכך מעניק מראה של סנטר כפול, או לחילופין בעל שקעים ויכול להיראות מנותק מהפנים. עם הגיל בצידי הסנטר העור של הפנים נופל כלפי מטה, מה שמשלים את מראה הבולדוג. על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית לסנטר ובכל למעשה לפסל את הסנטר ניתן להחזיר את החיות של הסנטר, ולתקן נטיות גנטיות ובכל להשלים את מסגרת הפנים למסגרת מושלמת יותר אשר תציג את "התמונה" באופן הטוב ביותר. טיפול זה מתבצע על ידי חומצות היאלרוניות בסמיכות גבוהה יחסית על מנת לתת אפשק של בניית עצם ופיסול הסנטר.

דר אירנה קרופניק, מפתחת השיטה הכשירה את הרופאים ברשת המרפאות Face Clinic על מנת לתת מענה לקהל הלקוחות. הרשת מעסיקה רופאים אשר הוכשרו והוסמכו על ידי דר קרופניק, ונבחרו בקפידה. אז לפני שנשכבים מתחת לסכין המנתחים, מומלץ להגיע לאחד מסניפי הרשת לפגישת ייעוץ ללא עלות ולהתייעץ עם הרופאים שלנו.

 

תוכן שיכול לעניין אתכם:

טיפול אסתטי בעזרת חומצה היאלורונית

מילוי שפתיים

טיפולי פיסול פנים

 

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא"ל:   Leads@drkrupnik.co.il