מילוי שקעים | מילוי שקעים מתחת לעניים | מילוי קמטים

הופעת שקעים מתחת לעיניים הינה תופעה מוכרת לאנשים רבים, אולם מהווה גם מקור לתסכול רב עבורם. מראה הפנים הנפול, צבע העור ההופך לכהה, הקושי בהסתרת השקעים או הכתמים הכהים עם איפור באופן יומיומי וכד’, הביאה לפתרונות קוסמטים-רפואיים רבים שבראשם גם מילוי השקעים מתחת לעיניים על ידי חומר מילוי טבעי ואיכותי בשם חומצה היאלורונית. קראו עוד אודות הטיפול המהיר, הקל והיעיל!

מדוע מופיעים שקעים מתחת לעיניים? 

קיימות סיבות רבות להופעתם של שקעים מתחת לעניים, כאשר בראשם הם הגנטיקה או גורמים סביבתיים שהשפיעו לרעה על האזור. ככלל, העור שנמצא מתחת לעיניים הוא דק מאוד ולכן מושפע בקלות מאובדן שומן, פגיעה מתמשכת מאור השמש, אובדן לחות או שומן בעור וכד’. בכל אופן, חשוב לציין שכתוצאה מגורמים גנטיים, הופעת השקעים מתחת לעיניים יכולה להתרחש כבר מגילאי ה-20 והלאה.

כיצד מתבצע טיפול מילוי השקעים? 

מילוי שקעים מתחת לעניים לגבר

טיפול מילוי השקעים נעשה בהתאם לסוג העור והמיקום העדין הקיים באזור  העין ומתבצע על ידי הזרקת חומר במזרק מיוחד ועדין. כמו כן, המילוי מתקיים בכמה פגישות כאשר בכל פגישה נמלא את השקע עוד קצת, עד לתוצאה המושלמת (לא ניתן למלא את אזור השקעים מתחת לעיניים בפגישה אחת מכיוון שהאזור רגיש ומלא בוורידים בהם וודאי לא נרצה לפגוע). מספר הפגישות שיתקיימו עבור מילוי השקעים מתחת לעיניים יקבעו במרפאה, בהתאם לנתוני המטופל או המטופלת המסוימים. חשוב לציין כי החומר מוזרק לאחר הרדמה מקומית של האזור.

איזה חומר משמש למילוי השקעים? 

החומר המתאים ביותר למילוי שקעים מתחת לעיניים (ואגב, גם באזורים אחרים בפנים) הינו החומצה ההיאלורונית ובפרט, חומצה בשם רסטילן לייט (Restylane light). החומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי הקיים בנו, כך שלא מדובר על חומר שאינו מוכר לגוף.  מעבר לכך, החומר מעודד את הגוף לייצר סיבי קולגן, דבר אשר מסייע לעור לשמור על חיותו וכמות הלחות בו לאורך זמן, גם אחרי הטיפול. עם זאת, הטיפול מחזיק לרוב בטווח זמן שבין שנה לשנתיים ולכן, מומלץ לחזור על הטיפול עם חזרת השקעים.

יש לציין כי השימוש בחומצה היאלורונית הינו בטוח ולרוב, בעל תופעות לוואי קלות בלבד כגון אדמומיות סביב מקום ההזרקה, או נפיחות זמנית. לכן, במרבית המקרים יוכלו המטופלים לחזור לתפקוד מלא לאחר זמן מועט ממועד ההזרקה.

מהו הגיל בו מומלץ לגשת לטיפול? 

מילוי שקעים מתחת לעניים לנשים

כאמור, השקעים מתחת לעיניים הם לרוב תוצאה של הליכים שונים המתרחשים גם אצל אנשים צעירים ולכן, עבור מי שמעוניין\ת לטפל בתופעה, נמליץ לגשת להיוועצות ישר עם הופעת השקעים. כמובן שניתן לטפל בהם גם בשלב מאוחר יותר, אולם חשוב להבין כי טיפול מוקדם מסייע במניעת הידרדרות התופעה וכמו כן כאמור, מעין “מרענן” את האזור באמצעות עידוד הגוף לייצור סיבי קולגן וקליטת מים לתאים שבאזור השקעים.

 

עמודים רלוונטיים:

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il