מילוי שפתיים זמני | מילוי שפתיים קבוע

סוד אחד ידוע לכל אשה באשר היא, סוד השפתיים החושניות, המזמינות ללחוש סוד כמוס. מדענים גילו לאחרונה, מה שכל נשות ההיסטוריה ידעו מזמן, כי נשים בעלות שפתיים מלאות ומוצקות יותר נראות צעירות בהרבה מכפי גילן האמיתי, כך מפרסם ה”טיימס” הלונדוני. על פי המחקר, שפתיים ורודות וחושניות מסייעות לנשים להסוות את גילן, ומשפיעות יותר על המראה וההתרשמות הכלליים מעוצמת הברק של השיער או כמות הקמטים על העור. ממצאים אלו מאשרים את התפיסה המקובלת של יופי, כפי שהוטמעה במשך שנים על ידי כוכבות הקולנוע ההוליוודי, ובראשן יפיפיות כמו מרילין מונרו או סקרלט ג’והנסון ואנג’לינה ג’ולי, שנודעו בשפתותיהן החושניות.

למה לעשות מילוי שפתיים?

מעבר לרצונה של כל אשה לשפתיים חושניות, על פי רוב אנשים מתחלקים לשתי קבוצות, הראשונה הם אותם אנשים אשר באופן טבעי השפתיים שלהם דקות, מצב זה הינו גנטי לחלוטין ואין האדם יכול לשלוט בו, אך גם במקרים בהם הגנטיקה לא מטיבה עימנו יש לנו פתרונות לעיבוי השפתיים ומילוי השפתיים על מנת להעניק מראה שפתיים חושני ומלא.

הקבוצה השנייה היא אותם אנשים אשר כן “קיבלו” מתנה מהטבע שפתיים חושניות, אך עם הגיל ושפתיים מאבדות מנפחן ומחושניותם כחלק מהליך הזדקנות הטבעי שלו כולנו חשופים. על פי רוב נשים מתחילות לשים לב כי האודם “זולג” מהשפתיים וכבר אינו נמרח כתמול שלשום.

למי נועד מילוי שפתיים ?

צעירות עם שפתיים דקות ולא מעוצבות, או נשים שעם הגיל מאבדות נפח בשפתיים, כאשר הקולוגן יורד והאלסטיות יורדת, וכך אנו מאבדים את מראה השפתיים המעוצבות.
עיבוי שפתיים ועיצובן גורם מחדש למראה חושני.

עיבוי שפתיים   מילוי שפתיים

כיצד מתבצע עיבוי שפתיים?

מילוי שפתיים עושים עם מחט דקה מאוד, וממש מפסלים אותן.
על מנת לעבות ולמלא את השפתיים ישנם שתי דרכי טיפול עיקריות:

מילוי שפתיים זמני

מילוי שפתיים נעשה על ידי חומצה האלורונית, המעניקה מראה שפתיים חושני וטבעי. היתרון בחומצה האלורונית הוא שהיא טבעית ונספגת בגוף שלנו, כך שאין תופעות לוואי, מצד שני היות והיא נספגת הטיפול הינו טיפול זמני ואם הזמן השפתיים מאבדות הנפח שלהן ויש לחזור על הטיפול פעם נוספת.

מילוי שפתיים קבוע

מדובר במילוי שפתיים בסיליקון, עיבוי השפתיים בסיליקון בשיטת מיקרו טיפות אשר מוזרקות לאט ובטוח לשפתיים מעניק לשפתיים מראה חושני ומלא, מדובר בטיפול קבוע אשר שומר על תוצאותיו לכל החיים.

עיבוי שפתיים - לפני הטיפולמילוי שפתים - לאחר הטיפול

המלצות לטיפול

עיבוי שפתיים זו אומנות. שפתיים צריכות להיות מעוצבות ומותאמות למבנה הפנים.
לפי הכללים האסתטיים, השפה התחתונה אמורה להיות קצת יותר בולטת מהשפה העליונה.
מראה שפתי הברווז – לא מומלץ, ועדיף מראה שפתיים טבעי.

על פי רוב מתאימים את סוג הטיפול אשר נדרש למטופלת בהתאם לרצונה והמלצת הרופא, חשוב לבחור רופא אשר בעל ניסיון וידע מתאים על מנת לעבור הליך של עיבוי שפתיים.
אנו ברשת מרפאות  Face Clinics By Dr. Krupnikשמנו לנו למטרה להגשים את סוד היופי הנשי לכל הנשים החפצות בכך.

שיטת הטיפול הייחודית שלנו, בשילוב החומרים הטובים ביותר בשוק (כל החומרים מאושרים במשרד הבריאות וה FDA), מאפשרים לנו להגשים את חלומן של נשים רבות, “לזרוק חיוך חושני וזוהר לכל עבר”. הנכם מוזמנים לרשת המרפאות Face Clinic  מבית דר קרופניק על מנת לפגוש את צוות המומחים שלנו בפגישת יעוץ ללא עלות, על מנת שנתאים לכם תכנית טיפולים.

 

תוכן שיכול לעניין אתכם:

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il