מילוי קמטים - טיפולים אסתטיים

הטרנד החדשני ביותר בעולם הרפואה האסתטית הוא השימוש בחומצה היאלורונית – חומר טבעי המנוצל כדי להחזיר לעור גמישות, לחות ומראה מוצק שאבד עם השנים או בעקבות השפעות סביבתיות. זה הזמן לקרוא על ההליך הפשוט שבכוחו להחזיר לכם את המראה הצעיר והטבעי ללא ניתוח!

מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית, לעומת ניתוח מתיחת פנים

מילוי קמטים בפנים - פייסליניק

מבין הטיפולים האסתטיים הרבים שהולכים ותופסים כיום תאוצה, ניתן לומר כי טיפולי העלמת ומילוי קמטים, ועיצוב חלקים שונים בפני כמו לחיים או שפתיים, הינם טיפולים פופולאריים במיוחד הודות ליתרונותיהם הרבים לעומת טיפולים פולשניים יותר כדוגמת ניתוח מתיחת פנים.

בשונה מניתוח, מטופלים יכולים ליהנות כיום מהליך קל בהרבה, הכולל זריקה בלבד, שבסופו ייהנו מתוצאות מעולות ולמעשה, ממתיחת פנים ללא ניתוח. השימוש דווקא בחומצה ההיאלורונית מאפשר לנו לנצל את מנגנוני ההתחדשות הטבעית של העור כדי לסייע לאדם להיפטר מקמטים או להשיג תווי פנים מפוסלות יותר.

מדוע דווקא חומצה ההיאלורונית?  

חומצה היאלורונית היא חומר הנמצא באופן טבעי בשכבות העור, ותפקידה הוא בין היתר להעניק לו לחות וגמישות. עם השנים, אחד מן השינויים המרכזיים שעוברים על העור הוא ירידה בכמויות החומצה ההיאלורונית, מה שמסייע להפיכתו ליבש בעל קמטים שרק הולכים ונעשים עמוקים יותר.

את השינויים הראשונים ניתן בד”כ לראות באזור העיניים, באזור השפתיים, אולם קמטים כידוע יכולים להופיע בכל אחד מחלקי הפנים (והגוף), בהתאם להשפעת הגנטיקה ושאר משתנים סביבתיים על כל אדם ואדם. בהתאם, הוספת החומצה לאזורים נבחרים מסייעת בהתחדשות העור, הענקת לחות היכן שחסר וחידוש הגמישות.

מהם יתרונות השימוש בחומצה ההיאלורונית?

מילוי קמטים בידיים - פייסקליניק

  • היות ומדובר בחומר טבעי שהגוף כבר “מכיר”, תופעות הלוואי לטיפול כמעט ואינן קיימות וכוללות בד”כ רק כאב נקודתי החולף במהרה. כמו כן, המטופלים יוכלו לחזור לשגרת יומם כמעט מיד לאחר הטיפול, שכן אין צורך בזמן אשפוז.
  • השינוי האסתטי היינו מיידי ובעל מראה טבעי ומאזן בעור הפנים.
  • הטיפול מתאים הן לנשים והן לגברים, כמו כן הוא ניתן גם כטיפול מונע קמטים בגילאים הצעירים (החל משנות ה-20 ואילך).
  • ניתן להשתמש בחומצה ההיאלורונית הן עבור טיפול בקמטים והן עבור פיסול פנים.
  • כמו כן, מטופלים יוכלו להחליט האם הם מעוניינים בטיפול נקודתי, או שיעדיפו טיפול ארוך יותר ובעל תוצאות מורגשות יותר.
  • תוצאות הטיפול יכולות להישמר לתקופה של עד שנה.
  • החומצה ההיאלורונית איננה מכילה חלקי רכיבים מהחי.

מעבר לכך, נספר לכם כי אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר (מסוג בלוטרו או פרופילו) כדי להגדיל את אפקטיביות הטיפולים וכמובן, כדי שלקוחותינו יוכלו ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר.

 

 

נושאים שיכולים לעניין:

קראו על: חומצה היאלורונית בשפתיים
קראו על: חומצה היאלורונית לעיניים

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il