טיפול אסתטי בעזרת מזו חוטים

אין ספק כי הגיל נותן את אותותיו בפנים שלנו. קמט חדש מופיע כאן, נפח הפנים הצעיר והרענן יורד מעט, ואזורים מסוימים בפנים פשוט צונחים, וגורמים לנו להראות עייפים יותר ומבוגרים יותר. אבל אל חשש, צניחה בפנים איננה גזרת גורל, וישנו תהליך אסתטי פשוט, מהיר, שאינו כולל ניתוח להרמת ומתיחת הפנים, ויכול לגרום לשנים פשוט להיעלם מהפנים שלכם… נשמע טוב? המשיכו לקרוא!

טיפול בקמטים בעזרת מזו חוטים

מתיחת פנים בעזרת מזו חוטים

מזו-חוטים הוא טיפול שמפחית את הסימנים המוקדמים להזדקנות העור, הפנים, הצוואר ואזורים נוספים בגוף. עם השנים, כחלק מתהליך טבעי של התבגרות מאבד עור הפנים גמישות ומקבל מראה עייף ומבוגר. מזו-חוטים הוא טיפול חדשני בתחום הרפואה אסתטית, המיועד למיצוק העור מדלדול, בפנים ובאזורים שונים בגוף. הטיפול מתאים לעיצוב בהחלקת אזור הצוואר, הסנטר, הלסת, הלחיים והגבות. השיטה פועלת גם לשיפור הקמטוטים מעל השפה, מסביב לעיניים, קמטי הבעה, דקולטה וכן בטיפול בצלוליטיס, מיצוק עור הגוף באזורים כגון ידיים,ירכיים פנימיות, ישבן ועוד. טיפול במזו-חוטים תורם למראה עור חלק, חיוני ובריא, מביא לתוצאות מיידיות הנשמרות לאורך זמן ומסייע להאט ולמנוע את המשך הזדקנות העור.

החוטים נספגים לשם חידוש עור הפנים ומיצוקו ומאפשרים לרופא לטפל בעור בצורה טובה ויעילה ולשמור על מראה צעיר ורענן לאורך זמן. מזו-חוטים הוא טיפול עם תוצאות ארוכות טווח המורגשות למשך כשנה וחצי והוא מתאים מאוד גם לטיפול תחזוקתי למניעת הזדקנות העור בגיל צעיר יחסית.
הטיפול אינו מהווה תחליף לניתוח מתיחת פנים, אך מאפשר שיפור ניכר במראה העור. היתרון הגדול ביותר של הטיפול הוא היעדר צלקות נראות לעין וחזרה מהירה מאוד לשגרה. השילוב של מזו-חוטים עם טיפולים נוספים (כגון הזרקת חומצות היאלורוניות, בוטוליניום טוקסין) מסייע לשפר משמעותית את מרקם העור. החוטים נמסים ונעלמים לאחר מספר חודשים והאפקט הטיפ

סוגי מזו חוטים

מזו חוטים בפנים

עולם המזוחוטים מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות: הקטגוריה הראשונה היינה מיצוק וקולגניזציה של העור. תחת קטגוריה זו נכנסים סוגי החוטים החלקים (הידועים גם בשם מונוחוטים) וחוטים ספיראלים (אשר מעוצבים בצורה של קפיץ) חוטים אלו מוחדרים לתוך העור על ידי מחט, כאשר מוציאים את המחט החוט נשאר בתוך שכבת העור, נוצרת סביב החוט תעלה פיברובלסטית אשר כאמור מעודדת ייצור קולגן ואלסטין במקום בו נמצא החוט. בתום שלושה חודשים החוט נמס ואילו התעלה הקולגנית נשארת. על ידי כך נוצרת רשת של תעלות קוגניות באזורי הטיפול מה שמעניק לעור מראה מוצק יותר, זוהר יותר ומרקם עור טוב יותר.

הקטגוריה השנייה של החוטים הינה מיצוק והרמה. תחת קטגוריה זו נכנסים חוטי הקוגים (קרסים), חוטי סילואט וחוטי אפטוס. חוטים אלו הם עבים יותר והחדרתם לעור בנוסף לייצור הקולגן מספקת גם יכולת הרמה ומתיחה. לדוגמא חוטי הקוגים אלו חוטים אשר מעוצבים כמו “עץ אשוח” , לאחר שהחוט מוחדר לעור הקרסים (ענפי העץ) נפתחים ותופסים את רקמת הגוף מבפנים. הרופא מבצע מתיחה של הריקמה על ידי משיכה בחוט וקיבועו במקום. כך מתקבלת הרמה מכנית של הרקמה. בתום שלושה חודשים לאחר שהחוט נמס והתעלה הקולגנית מתפתחת, תוצאת ההרמה הופכת ממכנית לאורגנית.

חשוב לציין כי הטיפול בחוטים משנה את מרקם העור, השינוי הזה היינו לכל החיים. יחד עם זאת היות והליך הזדקנות העור לצערינו אינו נפסק לעולם וכוח הגרביטציה תמיד עובד שעות נוספות, נדרשת תחזוקה של הטיפול בחוטים, בדרך כלל אחת לשנה.
הטיפול אשר מעניק את התוצאה הטובה ביותר בדרך כלל ישלב בין חוטים לחומצות היאלורוניות וקאלצים הידרוקסי הפטיט.

לטיפול בעזרת חוטים יש יתרונות רבים ומשמעותיים

  • השגת תוצאות מיידיות הנשמרות לאורך זמן.
  • פעולה מניעתית ארוכת טווח.
  • טיפול מקיף ואחיד.
  • טיפול ללא כאב.
  • טיפול פשוט ללא טראומה.
  • טיפול קצר ומהיר.

יתרונות נוספים של הטיפול ומשך הזמן בו הוא מחזיק

מעבר ליתרון הטיפול ככזה שלא כולל ניתוח, חתכים וכד’, מתיחת פנים בחוטים כמעט ואינה כוללת תופעות לוואי ולרוב כוללת רק שטפי דם קלים הנעלמים במהירות, ללא צלקות מיותרות. חשוב לציין שהטיפול מחזיק לפרקי זמן של בין 6 חודשים לשנתיים, תלוי במיקום עצמו בפנים ובמאפייניה האישיים של הלקוחה.

הצוות המיומן במרפאות של פייסקליניק יבטיח את תוצאות הטיפול המיטביות, תוך צמצום הסיכונים ותופעות הלוואי! לקבלת מידע נוסף אודות הטיפול החדשני, הנכם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו!

 

תוכן שיכול לעניין אתכם:

 

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il