הרמת עפעפיים ללא ניתוח

אם ניתוח הרמת עפעפיים היווה עבורכם סיבה מוצדקת לדחיית הטיפול באזור הנפול והעייף בפנים, כיום תוכלו ליהנות מטיפול קל של הרמת עפעפיים ללא ניתוח וללא כאב ברשת מרפאות Face Clinic בעזרת מכשיר חדשני ומתקדם.

למה צריך טיפול בהרמת עפעפיים?

מדוע צריך להרים עפעפיים? למי זה מתאים? להלן התשובות

עפעפיים נפולות

אנשים רבים, בעיקר עקב גיל מבוגר אך לא רק, סובלים מנפילת עפעפיים היוצרת מראה מבוגר יותר, “עייף” יותר ולעיתים אף כזה שפוגע בשדה הראייה (כפי שנסביר בהמשך). ככלל, הסיבה השכיחה לתופעה היא שילוב של עודפי שומן המצטברים באזור העפעפיים, לצד היחלשות השרירים באזור. אולם בפרט, חשוב לציין שמראה העפעפיים מושפע מגורמים רבים וביניהם עצמות הלחיים והשתנותן עם השנים, השפעת כוח הכבידה על מראה העור ואף יובש של העור שיצר קמטים לא מטופלים במהלך השנים, דבר שהוסיף לאותם עודפי עור שנוצרו במשך הזמן. כתוצאה מכך, העור שהיה פעם גמיש, מוצק ומתוח, מאבד את המראה הטבעי שלו, מזדקן ומתרופף.

מדוע חשוב לטפל בעפעפיים נפולים?

אז כפי שהתחלנו להסביר למעלה, עפעפיים נפולים (הן בחלק העליון של העין והן בחלק התחתון) יכולים לפגום במראה החיצוני של האדם וגם בתפקודו הפיזי ברמות שונות. אצל מרבית האנשים תהליך נפילת העפעפיים הינו אמנם הדרגתי, אך באופן כללי עודפי העור על העפעפיים יכולים להכביד על העין ולפגום ביכולת האדם לראות כבעבר, או על כל פנים להפעיל את עיניו במשך שעות מרובות מבלי להתעייף (שכן, מדובר בעודף משקל על העפעפיים).

מבחינת המראה האסתטי של הפנים, כמעט ולא ניתן להסתיר עפעפיים נפולים על ידי איפור, שכן מדובר בשינוי פיזי במראה הפנים שהינו מעבר לקמטים בודדים, אלא כולל הן את העין והן את האזור שמסביב לה, לרבות הגבות.

אם כבר אתם חשים צורך בהרמת עפעפיים, למה לא לעשות זאת ללא ניתוח?

טיפול חדשני להרמת עפעפיים ללא ניתוח

 

הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח

עד לא מזמן, הפתרון הנפוץ למראה עפעפיים שמוטים, ובייחוד למקרים החמורים יותר של התופעה, היה ניתוח להרמת עפעפיים. תוצאותיה של הפרוצדורה הרפואית אולי מוצלחות, אך יש לזכור כי מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר הכולל הרדמה, הסרה של עור עודף, תפרים, התאוששות בבית חולים וכן גם את שלל הסיבוכים ותופעות הלוואי הנפוצות לניתוח. בדיוק בשל הסיבות הללו פותח טיפול חדשני של הרמת עפעפיים ללא ניתוח.

הרמת עפעפיים ללא צלקות

לראשונה בישראל ובלעדי לרשת! רשת מרפאות Face Clinic שמחה להציג לפניכם טיפול חדשני להרמת עפעפיים בלי ניתוח בעזרת מכשיר ה- Plexr. המכשיר מעניק למעשה טיפול חלופי להליכים שהיו שמורים בעבר לעולם הכירורגיה הפלסטית בלבד, ללא ניתוח וללא צלקות וכאבים מיותרים, יחד עם תוצאות מצוינות.

למי מתאים טיפול הרמת עפעפיים?

טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח מתאים לכל מי שסובל\ת ממראה עפעפיים נפולים, אם כי תמיד יש צורך להיוועץ עם רופא בכל מקרה ומקרה. הטיפול מהווה פתרון חדשני לא רק עבור אותם מטופלים שמעדיפים “לדלג” על הניתוח הכירורגי, אלא גם עבור אנשים בגילאים צעירים יחסית (בגילאי 30 פלוס, או אפילו בגילאי ה-20 המאוחרים) המחפשים פתרון למקרים קלים של נפילת עפעפיים, כאלה שממילא לא היו מחייבים ניתוח, אך עדיין מהווים טרדה עבורם. הטיפול המהיר והפשוט בנפילת עפעפיים הופך את השיפור במראה האסתטי של הפנים לנגיש, הן מבחינת המחיר והן מבחינת הפרוצדורה עצמה.

אז איך בעצם מכשיר ה- Plexr עובד?

ה- Plexr משתמש בפלזמה ע”מ ליצור קשת חשמלית קטנה (מעין ברק זעיר מאוד) ובעזרתה, מאפשר לרופא להתמקד באזור המטופל ללא זליגה של חום לאזורים אחרים בפניו או בגופו של המטופל. לכן, הטיפול בהרמה של עפעפיים, הינו נקודתי ומכוון, ללא כל צורך בפגיעה פוטנציאלית באזורים שמסביב לעין, אזורים הידועים כרגישים. בנוסף, מכיוון שהטיפול, שינו מצריך ניתוח, איננו כולל הסרה של עור, כמעט ולא קיים חשש לאי-סימטריה במראה העיניים.

יתרונות מכשיר ה- Plexr בטיפול בהרמת עפעפיים

תהליך מתיחת העפעפיים והרמתם, נעשית בעזרת סדרת טיפולים קצרה, בין 2 ל-3 טיפולים ברוב המקרים. עם הטיפול החדשני יכולים עתה מטופלים ליהנות מהליך קל, והרבה פחות פולשני מאותו ניתוח כירורגי מורכב. מכשיר ה- Plexr נוצר בדיוק כדי להעניק לרופאים גישה לאזורים בהם לא יכלו לטפל עד כה בעזרת לייזר, אזמל, תדר רדיו ועוד.

יש לציין כי משך ההחלמה הינו מהיר מאוד וכי המטופלים יוכלו לחזור לשגרה כבר מהיום למחר! כמו כן, הטיפול איננו משאיר צלקות ואיננו כואב.

האם מכשיר ה- Plexr מתאים רק להרמת עפעפיים?

מכשיר Plexr

המכשיר משמש אותנו גם לטיפולים נוספים ויעילים:

  • הסרת נקודות חן – נקודות חן, בדיוק כמו אלמנטים רבים בגופו של האדם, הם עניין של טעם. עבור אותם מטופלים שלא מרוצים מנקודות החן שלהם או מפפילומות, אנו מציעים טיפול הסרת נקודות חן בעזרת מכשיר ה-Plexr, שגם הוא איננו כולל כאב או משאיר צלקות.

 

  • הסרת צלקות – לעומת נקודות חן, צלקות הן כמעט תמיד סימנים בלתי רצויים על העור, בייחוד כשהן קיימות באזורים בולטים או חשופים לרוב. לכן, בטח תשמחו לשמוע שניתן לטפל גם בהן בעזרת מכשיר ה-Plexr, המסוגל להעלים או לטשטש צלקות בדרגות משתנות, בהתאם לגודלן ולסוגן.

תמונות לפני ואחרי טיפול הרמת עפעפיים עם Plexr

מימין לשמאל – תמונות של לפני ואחרי טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח עם מכשיר ה- Plexr.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח - לפני הטיפול ב-Plexr הרמת עפעפיים ללא ניתוח - אחרי הטיפול ב-Plexr

מחיר טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח

באופן כללי, מצד אחד, בטיפולים הסטנדרטיים להרמת עפעפיים שלא מצריכים ניתוח, נבדקים גורמים המשתנים מאדם לאדם, כמו: רמת צניחת העפעפיים, מהו סוג העור של המטופל, מה המרחק בין העפעפיים ועוד. גורמים אלו יכולים להשפיע על מחירי טיפולים של הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח – טיפולים שיכולים להגיע לאלפי שקלים.

מצד שני, במסגרת הטיפול בהרמת עפעפיים עם מכשיר ה-Plexr, התמחור מתבצע בהתאם לטיפול, מאחר וטיפולים מסוימים יכולים להכיל סדרה של טיפולים כחלק מתהליך מורכב יותר בהתאם למצב המטופל.

ברשת המרפאות Face Clinic המטופלים מגיעים לפגישת ייעוץ ללא עלות ובמהלך פגישת הייעוץ מקבלים הצעת מחיר מסודרת.

 

תוכן שיכול לעניין אתכם:

 

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il