לראשונה בישראל ובלעדי לרשת המרפאות Face Clinic!

מכשיר ה-Plexr הוא בהחלט אחת ההתפתחויות המעניינות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, חידוש מהפכני ופטנט אמיתי בתחום.

מכשיר ה-Plexr פורץ גבול חדש ומרגש בתחום הרפואה האסתטית.

באמצעותו הן הרופא והן החולה מקבלים גישה חלופית להליכים שהיו עד עכשיו שמורים לכירורגיה פלסטית בלבד, אשר מהווים טיפול פולשני מאוד ובעל סיבוכים תדירים,

לפני ואחרי הניתוח כגון: הרדמה, כריתה כירורגית, תפרים והפוסט התאוששות – בבית החולים.

מכשיר זה אלחוטי לחלוטין הוא מאוד שימושי, ארגונומי ובעל ביצועים טובים, נוצר מהצורך לפעול בתנאים שבהם קשה להשתמש בכלים אחרים כגון לייזר או אזמל תדר רדיו.

Plexr משתמש בפלזמה על מנת ליצור קשת חשמל קטנה, בדומה ברק זעיר, קרן הפלזמה מאוד ממוקדת ומאפשרת להתמקד רק באזור הבעייתי, כך שאין זליגת חום לאזורים אחרים.

מכשר ה – Plexr מאפשר לבצע טיפולים רבים כגון: הרמת עפעפיים, הסרת צלקות, הסרת נקודות חן, הסרת פפילומות, הסרת כתמים ופגמים בעור וכל זה ללא ניתוח!!! בסדרת טיפולים קצרה של 2-3 טיפולים, ניתן לעשות פלאים שעד כה היו שמורים לחדר הניתוח בלבד.

הטיפולים שניתן לעשות באמצעות המכשיר:

הרמת עפעפיים אזור העיניים זה חלון הראווה שלנו, מטופלים רבים סובלים מעודף עור בעפעפיים העליונות ולעיתים גם בתחתונות. דבר אשר מעניק מראה מבוגר ועייף יותר. באמצעות מכשיר ה-Plexr ניתן לטפל בבעיה זו, ללא ניתוח. מדובר בסדרה של 2-3 טיפולים בהם הרופא מטפל באזור הבעייתי, משך ההחלמה הינו מהיר ביותר ומאפשר חזרה לשגרה כבר ביום למחרת. הטיפול עצמו איננו כואב ולא משאיר צלקות. ללא הזרקות כלל!

הסרת נקודות חן – נקודות חן לעיתים מוסיפות חן ולעיתים מחסירות, למטופלים אשר לא אוהבים מבחינה אסתטית נקודות חן טורדניות, או פפילומות ומעדיפים מראה עור חלק, בפנים או בגוף. מכשיר זה מאפשר הסרת נקודות חן ופפילומות בטיפול הראשון. ללא כאבים וללא צלקות.

הסרת צלקות בעזרת מכשיר ה-Plexr ניתן לטשטש ולהסיר צלקות מסוימות, טיפול בצלקות הינו מבוקש מאוד, היות וישנם סוגים שונים של צלקות, ישנם מס טיפולים אפשריים. לצלקות אקנה למשל ניתן להגיע לאפקט חלק לחלוטין ומראה עור חלק, לצלקות של ניתוח קיסרי, ניתן לטשטש באופן משמעותי את הצלקת וכדומה.

מחירים:

הטיפולים במכשיר ה-Plexr מתומחרים בהתאם לטיפול, בטיפולים מסוימים מומלץ לבצע סדרת טיפולים.

ברשת המרפאות Face Clinic המטופלים מגיעים לפגישת ייעוץ ללא עלות ובמהלך פגישת הייעוץ מקבלים הצעת מחיר מסודרת.

 

תוכן שיכול לעניין אתכם:

 

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא"ל:   Leads@drkrupnik.co.il