העלמת כתמים ופיגמנטציה

כתמים המופיעים על העור הם תוצאה של הליך טבעי המתקיים בעור, אולם העובדה הזו ממש לא מרגיעה אותנו כשהם מופיעים, ובמיוחד על עור הפנים. אם גם לכם מופיעים כתמים צהובים או חומים על העור, כנראה שעשיתם היכרות עם תופעת ה”פיגמנטציה”. אז כיצד ניתן להעלים את הכתמים, אם בכלל?

 

איך מתקבלים כתמים על העור? 

הופעתם של כתמים כהים על צהובים על הגוף, או “פיגמנטציה” בשמה המלא, היא תופעה די שכיחה בימינו. הפיגמנטציה יכולה להיגרם כתוצאה משינויים הורמונאליים, חילוף חומרים מסוימים, חשיפה לזיהומים שונים ועוד, אולם הסיבה השכיחה להופעתה היא חשיפה לקרני השמש (לכן, מי שיודעת שעורה רגיש ונוטה לפיגמנטציה, צריכה למרוח קרם הגנה מהשמש באופן קבוע על העור)

למרות שמבחינה אסתטית שיזוף נתפס בד”כ כחיובי ורצוי, חשוב לדעת שאותו שיזוף, יכול גם לגרום להופעתם של כתמים צהובים או חומים, כתוצאה מייצור מלנין שנועד להגן על הגוף מסכנת נזקי השמש. המלנין הינו למעשה הפיגמנט של העור, אשר פיזורו ורמתו אחראיים על צבע העור שלנו. פיזור מלנין באופן לא אחיד יוצר את הפיגמנטציה או לחלופין, פיזור אחיד של מלנין יוצר את השיזוף לאחר החשיפה לשמש.

הידעתם שכתמי עור יכולים לגרום לנו להיראות מבוגרים ב10-15 שנים?! 

כשאנו חושבים על סימן ההזדקנות האולטימטיבי, בד”כ יעלו בראשנו תמונות של קמטים, או תופעות שונות של יובש ואיבוד האלסטיות הטבעית של העור. אולם, כל אישה שהופיעו על פניה או גופה כתמים במרוצת השנים, יכולה להעיד על ההשפעה השלילית של התופעה על מראה העור והפנים בכלל. כאמור, כתמי פיגמנטציה יכולים לבגר את מראה העור וליצור מראה לא אסתטי שקשה מאוד להסתיר על ידי איפור ותכשירים שונים.

יתר על כן, בעידן כמו שלנו, בו אנו מושפעים באופן טבעי מאידאלים של יופי וכל אחד מאתנו מעוניין להיראות במיטבו בכל עת, הופעת כתמים יכולים להאפיל על מצב הרוח שלנו ואיכות חיינו בקלות. לכן, בטח תשמחו לשמוע שגם לכך קיים פתרון פשוט ויעיל מתחום הרפואה האסתטית – טיפולי פילינג בעוצמות שונות

איך מתבצע טיפול בפיגמנטציה? 

טיפול בפיגמנטציה איננו תמיד פשוט, שכן לצד העובדה שהפילינג העמוק טומן בחובו גם יכולת מדהימה לשיפור פני העור, כך גם הוא חושף אותו לסיכונים כשהוא נעשה באופן שאיננו מקצועי מספיק. הפילינג הינו למעשה קילוף של שכבות עור, תוך עידוד הגוף ליצירת שכבת עור חדשה ובריאה, שבה לא יופיעו כתמי הפיגמנטציה, או שיטושטשו באופן ניכר. לכן, טיפולי פילינג עמוק דורשים תשומת לב רבה לסוג העור של המטופלת ולמאפיינים נוספים של כמו גיל, מצבים בריאותיים מסוימים ועוד. בקיצור, טיפולי פילינג עמוק עושים רק במרפאות פייסקליניק!

רשת מרפאות פייסקליניק כוללת רופאים מנוסים, מקצועיים ומוכשרים לעבודה בשיטתה הייחודית של ד”ר קרופניק. עם פנייתכן לטיפול באחת ממרפאותינו, תוכלו לשבת בראש שקט בידיעה שאתן מקבלות את הטיפול המקצועי ביותר, תוך שימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמות.

 

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם:                                             

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il