הדגשת עצמות לחיים - טיפול אסתטי

נפילת לחיים ואיבוד הנפח הטבעי באזור הן תופעות מוכרות לנשים רבות. חשיבות הלחיים הרבה לאסתטיקת הפנים, מביאה לכך שנשים רבות, גם צעירות יחסית, סובלות מאיבוד החיות הטבעית של העור וממראה נפול ומבוגר, לעיתים אף מעבר לשנותיהן. טיפול חדשני בהזרקת חומצות היאלורוניות יכול לסייע בהשבת החיות לעור, בעיצוב מחודש של עצמות הלחיים ובקבלת המראה הצעיר ללא שימוש בחומרים מלאכותיים!

הצורך במילוי, הדגשה ועיצוב עצמות לחיים 

בכל הקשור לאסתטיקה, הלחיים שלנו מהוות את אחד מן האזורים הבולטים והמשפיעים ביותר. לא בכדי, דוגמניות, סלבריטאיות ואף נשות ציבור בוחרות להדגיש את אזור הלחיים באיפור, או בטיפולים קוסמטיים על מנת להשיג את המראה החלק, הסימטרי והיפיפה לפנים.

 

כחלק מן השינויים הטבעיים שעוברים על הגוף שלנו, גם מראה הפנים משתנה ובייחוד אזור הלחיים, שנוטה לאבד נפח, לקבל מראה מעט נפול ולצבור שקעים שונים הבאים בעקבות כך, כמו השקעים המפורסמים מתחת לעיניים, שקעים בצדי הפה או הסנטר וכד’. יש לציין כי לחיים נפולות לא מאפיינות רק נשים מבוגרות, אלא גם נשים צעירות יחסית שכתוצאה מנתונים כמו גנטיקה, עישון או אורח חיים לא בריא, סובלות מרמות שונות של לחיים נפולות ולא אסתטיות.

מה ניתן לעשות כדי למנוע את התופעה? 

חשוב להבין כי נפילת הלחיים מתרחשת כתוצאה מאיבוד תאי השומן, ירידת רמות הקולגן והחומצות ההיאלורוניות שיש לנו באופן טבעי בעור. בעקבות כך, אנו למעשה מאבדים  נפחים בעיקר באזור הלחיים, באזור הסנטר ועוד. החדשות הטובות הן שכיום ישנם טיפולים כמו מילוי שקעים והוספת נפח, שבעזרתם אנחנו יכולים להחזיר את הנפח האבוד והמראה החלק  לאזורים כמו עצמות לחיים, לחיים וכן, גם לסנטר ולשקעים מתחת לעיניים.

הדגשת לחיים כהליך אסתטי

מטופלות רבות בוחרות לעבור הליך הדגשת עצמות לחיים, גם כאשר אינן סובלות מאיבוד נפח משמעותי. הדגשת האזור, בכל גיל, יכולה להעצים את מבנה הפנים, לשוות לו מראה חד ומודגש יותר, ולמעשה לבטל את הצורך בסומק, קונטור או מוצרי איפור אחרים בהן נשים רבות משתמשות בכדי להדגיש את אזור עצמות הלחיים. באמצעות הליך זה ניתן להעצים את התווים הטבעיים של הפנים, להדגיש אותן ולשוות לפנים מראה נשי ומושך.

אילו חומרים משמשים את הטיפול? 

החומרים המשמשים אותנו לטיפולי הדגשת עצמות הלחיים, הרמתם ושיקומם הן פילרים של חומצה היאלרונית עלי סמיכות גבוהה, על מנת לייצר נפח.

דוגמאות בולטות:

  • Juvéderm Voluma או Juvederm Ultra 4
  • Stylage XL או Stylage XXL
  • Revanesse Contour
  • Belotero Volume
  • Restylane Defyne

החומצות הללו הן חומרים טבעיים הקיימים אצלנו בגוף ומשמשים להגברת גמישות העור והחזרת הלחות הטבעית לתאים. השימוש בחומרים טבעיים, מאפשר את קבלתו של המראה הצעיר והזוהר באופן מידי, וכמעט ללא תופעות לוואי אפשריות. כמו כן, העובדה כי הגוף מכיר את החומר המוזרק מעודד את העור לייצר סיבי קולגן חדשים סביב האזור המוזרק וכך, לשמר את המראה הצעיר זמן רב יותר.

 

 

מאמרים שיכולים לעניים אתכם

 

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il