הטיפולים המתקדמים והבטוחים בעולם

במרפאותיה של דר’ קרופניק ניתן ליהנות ממגוון טיפולים להעלמת קמטים המבוצעים באמצעות החומרים המתקדמים והבטוחים בעולם, כגון בוטוליניום טוקסין, חומרי מילוי וחומצות היאלורוניות. הטיפולים לחידוש רקמת העור ולהגברת הלחות התת-עורית מבוצעים בשיטת המזותרפיה והליפותרפיה. טיפולים אלה מעניקים לעור מראה צעיר אלסטי ומתוח יותר בתוך זמן קצר וללא תופעות לוואי. בעמוד זה תוכלו ללמוד מעט על הטיפול באמצעות בוטוליניום טוקסין.

מהו בוטוליניום טוקסין ?

בוטוליניום טוקסין הינו תכשיר רפואי אשר נמצא בשימוש נרחב בישראל ובעולם, בתחומים שונים של הרפואה, מזה כ-30 שנה. ה- בוטוליניום טוקסין (הידוע עוד בשמו העממי – בוטוקס) הוא חלבון המופק ממיקרו אורגניזם בשם CLOSTRIDIUM BOTULINUM, והוא מיוצר בתנאי מעבדה מבוקרים וייחודיים. במהלך השנים הארוכות בהן נמצא החומר בשימוש, נמצא כי בוטוליניום טוקסין יעיל לטיפול בקמטי ההבעה בפנים. בוטוליניום טוקסין נבדק בניסויים קליניים נרחבים ואושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), ובכך הפך לתכשיר הרפואי הראשון שנבחן ואושר על ידי ה-FDA כיעיל לשיפור מראה הקמטים בין הגבות.

מה עושה בוטוליניום טוקסין ?

בוטוליניום טוקסין יעיל לטיפול בקמטי הבעה בפנים, הנוצרים במשך השנים על ידי הבעות חוזרות ונשנות, כגון חיוך, זעם, ריכוז ועוד. תנועות אלו מונעות על ידי שרירים. בוטוליניום טוקסין חוסם את ההוראה העצבית המורה לשריר להתכווץ. הרפיה זו מטשטשת את הקמטים.
תוצאות הטיפול ניכרות תוך ימים ספורים, ובדרך כלל ניתן לראות שיפור כבר יום או יומיים. שיפור זה ממשיך ומתגבר במהלך השבועיים הראשונים לאחר הטיפול. במרבית המקרים, השיפור במראה הקמטים נמשך 3 – 6 חודשים.

כיצד מתבצע טיפול?

בוטוליניום טוקסין הוא תכשיר רפואי החייב במרשם רופאה וניתן להזרקה על ידי רופא בלבד. במהלך הטיפול משתמש הרופאה במחט זעירה ומזריק מספר זריקות. משך הטיפול כולו כ- 10 דקות, ולאחריו ניתן לחזור לפעילות רגילה. בעקבות הזריקה עלולה להופיע אדומומיות קלה באזור ההזרקה וכאב ראש חולף.

טיפול בעזרת בוטוליניום טוקסין בטוח לחלוטין. השפעתו מוגבלת לאזור ההזרקה והוא אינו עובר למקומות אחרים בגוף. פרסומים מדעיים רבים חזרו ואישרו את פרופיל הבטיחות הגבוה של התכשיר (הטיפול אינו מומלץ בהנקה ובהריון). במינון נכון ותוך שמירת מרווחי הזמן המקובלים בין הטיפולים, ניתן לחזור על הטיפול ללא הגבלה, גם במשך שנים

 

עמודים שיכולים לעניין:

פיסול פנים

מילוי שפתיים

הדגשת עצמות לחיים

 

 

 

טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il