לפני עיבוי שפתיים    אחרי עיבוי שפתיים

צעירים ובוגרים כאחד, חולקים חלום אוניברסלי משותף חלום הנעורים הנצחי. חוקרים, מדענים והרפתקנים, סרקו את קצוות התבל בכדי למצוא פלא אגדי בשם:  “מעיין הנעורים”. פלא, אשר אמור בדרך קסם “להרים”, את כל אשר נפל “לעבות”, את שירד מנפחו ו”ליישר” את כל מה שהתקמט עם השנים.

 

טרנדים הגיעו וחלפו אך שיגעון השפתיים היה ותמיד ישאר מוקד התעניינות המשדר חושניות נעורים ופיתוי. ידוע, כי שפתיים בשרניות ומבריקות המרוחות באודם משדרות חזות של אדם רענן שמח מטופח ואופנתי בעוד כי שפתיים דקות, פחות מושכות את תשומת ליבנו ואינן נשארות בזכרוננו כיום, בזכות התפתחות עולם הרפואה האסתטית והתפתחות תחום אסתטיקת השפתיים, תחום אשר אינו מפסיק להתחדש ניתן למצוא פתרונות רבים עבור תשוקותיהם של אלו החושקים בשינוי ללא כאבים מיותרים וללא ניתוח!

 

איפה לבצע את הטיפול?

אצלנו בפייסקליניק קליניקות לטיפולים אסתטיים ורפואה מיזטרופית, מטפלים בשיטת אירנה קרופניק MD שמבצעת טיפולי יופי וטיפולי אנטי אייג’ינג בעזרת סוגים שונים של טיפולים, כגון טיפולי חומצה היאלורונית, בעלת ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום. דר’ קרופניק, בוגרת האקדמיה הצרפתית בפריז למזוטרפיה וליפוטרפי, ובוגרת בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית

בתל אביב, היא גם רופאת משפחה עטורת שבחים והמלצות ומגישה טיפולים בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח. התהליך מורכב מאבחון צורת וסגנון תווי פנים, קביעת אלסטיות , סוג וגוון העור וכו’.

 

טיפולים של המרפאה

אנו מגישים מגוון שירותי יופי ואסתטיקה רפואית ומיזטרופית ומשלבים טכניקות חדשניות מכל העולם. דוקטור אירנה קרופניק, פיתחה שיטת טיפול ואבחון ייחודית משלה בה היא טיפלה ומטפלת באלפי נשים וגברים מישראל ומכל העולם. דוקטור אירנה, בעלת בית הספר לאסתטיקה רפואית מגישה טיפולי יופי בעזרת טיפול בחומצה היאלורונית בשפתיים, כגון: עיבוי שפתיים, עיבוי שפה עליונה, עיבוי שפה תחתונה, עיצוב שפתיים, עיצוב שפה עליונה, עיצוב שפה תחתונה, מילוי שפתיים, מילוי שפה עליונה, מילוי שפה תחתונה וכמובן… סיליקון בשפתיים!
אלו הטיפולים הלוהטים ביותר בתחום, טיפולים אשר ניתן לבצע ברגע ולהמשיך בשגרה היומית.

 

 

עמודים שיכולים לעניין:

מילוי שפתיים

מזו חוטים

העלמת כתמים ופיגמנטציה

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il