יישור והרמת אף

יישור והרמת עף - לפני

לפני

האף, האיזור הבולט ביותר על פנינו, סיפור אהבה/שנאה עתיק וידוע.

כל אף שונה ובעל אישיות משל עצמו, ממש כפי שלכל אדם יש את אישיותו שלו.

אך מה קורה כאשר אופיו של האף איננה תואמת את ליבו או ליבה העדין של מי שחובש אותו?

מה אם האף גבשושי, אף שקוע, חוטם נשר או נחיריים לא סימטריים שמקנים לנו מראה מכשפתי ומבוגר

כאשר אנו עוד צעירים ויפים? האם נגזר עלינו לבחור בין ניתוח מפחיד לבין אם להסתובב על כדור הארץ כנשרים

בעלי אף גרגמל?

ראיון קצר עם דוקטור אירנה קרופניק:

“ממש לא”, מרגיעה הדוקטור, אצלנו ברשת המרפאות האסתטיקה  FaceClinics מאמינים כי ניתוח אף כפתרון לכל בעיה זה פתרון מיושן ויקר אך בעיקר כואב ולא נחוץ בהרבה מקרים, ניתוח אף עושים מאילוץ רפואי או במידה ואין פתרון אסטתי אחר, לפני שמחליטים החלטה שתשפיע על שארית ימי חייכם עדיף לבדוק אולי אפשר לשפר דברים ברמה הטבעית ביותר ובעצם לקבל תוצאה טובה ממנה תהיו מרוצים מבלי לחסוך כסף שנתיים או לבכות מכאבים מול המראה.

פיסול אף ללא ניתוח? איך זה אפשרי?

בעידן החדש והמודרני, באפשרותנו להציע אין סוף סוגי טיפולי הרמת אף, יישור אף, יישור גשר אף עליון, תיקון אף או נחריים וכמובן כפי שכבר ציינתי, ללא ניתוח.

יישור והרמת עף - אחרי

אחרי

הטיפול נעשה בקליניקה הסטרילית והמושקעת שלנו, ומתבצע על ידי הזרקת חומצה הילארונית או בראדיס, המזרקים שלנו מגיעים עם חומר מאלחש בכדי לצמצם את כמות הזרקות ומינימלית והאפקטיביית ביותר.

משך הטיפול תלוי בסוג הטיפול וחומרת המצב, ישנם מקרים בהם הטיפול מורכב מיותר ממפגש אחד בכדי להספיג בהדרגה ובצורה איכותית וטבעית את השינוי לעור הפנים.

למי מתאים הטיפול?

הטיפולים מגוונים ושונים ומציעים פתרון לקשת רחבה של בעיות, זו יכולה להיות ילדה שמגיל 14 חלמה על ניתוח אף ולפתע נדהמה לגלות שב20 דקות היא פתרה סיוט מתמשך של שנים ובאותה המידה הטיפול יכול לעזור לאמא שלה, אבא שלה ואפילו סבתא וסבא.

אני והצוות המקצועי והמסור של רשת מרפאות האסתטיקה FaceClinics   מזמינים אותך להתקשר ולקבוע מפגש לא מחייב בו נאבחן ונקבע את הטיפול הנכון ביותר עבורך

 

 

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il