בוטוקס | מילוי שפתייםספר הסודות של היופי הנשי, אם היה אי פעם, נכתב קרוב לוודאי שהיה מכיל אין ספור פרקים רווי מתח ואפילו אימה. פרק על “רוזנת הדמים” מהונגריה שחייה במאה ה-16. אליזבט באטורי, קרובת משפחה של מלך פולין ודוכס טרנסילבניה, סטפאן באטורי. היא נחשבת לרוצחת ההמונים המפורסמת ביותר בפולקלור ההונגרי-סלובאקי, וכמו כן גם האישה שהעניקה השראה לכמה רוצחים המוניים. באטורי גרה בטירת צ’אכטיצה. היא נהגה לשכור משרתות צעירות תוך שהבטיחה להן חינוך טוב. על פי החשדות שהועלו היא הייתה מענה אותן ולאחר מכן רוצחת אותן, ועל פי שמועות אחדות גם חותכת את גופן ורוחצת בדמן של בתולות. על פי אותן שמועות, היא האמינה שהרחצה בדם תגרום לה להישאר יפה וצעירה.

פרק נוסף היה עוסק בנפריטטיטי וקליאופטרה. אומרים על מצרים הקדמונית כי אף תרבות לא היללה כל-כך את מושג היופי כמוה, ואפילו השפחות העניות ביותר, קיבלו מדי חודש שמן זית שיוכלו למרוח ולהזין את עורן. נפרטיטי וקליאופטרה, היפות והידועות ביותר בתרבות המצרית, היו גם הן, כמובן, אשפיות הטיפוח ויש אפילו שאומרים שקליאופטרה כתבה ספר ובו חשפה את סודות היופי שלה. אלו הם כמה מהטיפים שמובאים שם: גללי תנין מעורבבים עם חלב חמורים – ליצירת מסכות פנים מזינות, שילוב בין חימר וחיפושיות מעוכות – ליצירת סומק, ואפילו האייליינר השחור שאנחנו מכירות כיום, הן השתמשו בעבר לאותה מטרה, רק מעופרת (מאוד רעיל אגב).

סוד אחד ידוע לכל אשה באשר היא, סוד השפתיים החושניות, המזמינות ללחוש סוד כמוס. מדענים גילו לאחרונה, מה שכל נשות ההיסטוריה ידעו מזמן, כי נשים בעלות שפתיים מלאות ומוצקות יותר נראות צעירות בהרבה מכפי גילן האמיתי, כך מפרסם ה”טיימס” הלונדוני. על פי המחקר, שפתיים ורודות וחושניות מסייעות לנשים להסוות את גילן, ומשפיעות יותר על המראה וההתרשמות הכלליים מעוצמת הברק של השיער או כמות הקמטים על העור. ממצאים אלו מאשרים את התפיסה המקובלת של יופי, כפי שהוטמעה במשך שנים על ידי כוכבות הקולנוע ההוליוודי, ובראשן יפיפיות כמו מרילין מונרו או סקרלט ג’והנסון ואנג’לינה ג’ולי, שנודעו בשפתותיהן החושניות.

אנו ברשת מרפאות Face Clinics By Dr. Krupnik שמנו לנו למטרה, להגשים את סוד היופי הנשי, לכל הנשים החפצות בכך. שיטת הטיפול הייחודית שלנו, בשילוב החומרים הטובים ביותר בשוק (כל החומרים מאושרים משרד הבריאות והFDA), מאפשרים לנו להגשים את חלומן של נשים רבות, “לזרוק חיוך הוליוודי, חושני ומפתה, לכל עבר”.

הרשת עובדת בפריסה ארצית, ומסתמכת עם רופאים אשר הוכשרו על ידי דר אירנה קרופניק בעצמה. באמתחותינו אלפי לקוחות מרוצות, יפות, חושניות וחייכניות במיוחד. בואי והצטרפי אליהן, ולעולם, תחייכי לעצמך במראה.

חתום בנשיקה….

Face Clinics

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il