מתיחת עוראין ספק כי הגיל נותן את אותותיו בפנים שלנו. קמט חדש מופיע כאן, נפח הפנים הצעיר והרענן יורד מעט, ואזורים מסוימים בפנים פשוט צונחים, וגורמים לנו להראות עייפים יותר ומבוגרים יותר. אבל אל חשש, צניחה בפנים איננה גזרת גורל, וישנו תהליך אסתטי פשוט, מהיר, שאינו כולל ניתוח להרמת ומתיחת הפנים, ויכול לגרום לשנים פשוט להעלם מהפנים שלכם… נשמע טוב? המשיכו לקרוא!

 

מתיחת פנים בחוטים: תגידו שלום לנזקי הזמן

הפנים שלנו, כידוע, מקבלות את מרכז תשומת הלב בכל הקשור לעולם היופי והאסתטיקה. לכן, זה רק הגיוני שנשים רבות (ובשנים האחרונות אף גברים) יתעסקו בהצערת העור הקיים בפנים, ובעיקר במתיחת אזורים נפולים רבים הקיימים בהם, כגון אזור הגבות, העיניים, קו הלסת ועוד. לכן, טיפול מתיחת פנים הוא אחד מן הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר בדורנו, הודות לדרישה ההולכת וגוברת של ציבור הלקוחות מצד אחד, ואפשרויות הטכנולוגיות והחידושים הקיימים בעולם האסתטיקה מצד שני.

ואם כבר דיברנו על חדשנות, הכירו את מתיחת הפנים בחוטים!
מתיחת פנים בחוטים איננה ניתוח, ומהווה פתרון נהדר, קל ואפקטיבי עבור לקוחות המעוניינים לבצע הרמת פנים ללא ביצוע הליך חודרני וארוך. בשונה מניתוח מתיחת הפנים, מתיחת פנים עם חוטים (הנקראת לעיתים גם הרמת פנים בחוטים) היא למעשה תהליך לא פולשני שאיננו כולל הזזת שרירים על ידי הרופא, או הסרת עור. התהליך מתבצע על ידי החדרת חוטים נמסים מחומר מיוחד הקרוי פולידיאקסון. החומר מוכר לרפואה הכירורגית כבר שנים רבות ולאחרונה עשה הסבה לעולם הטיפוח והאסתטיקה. חוטי הפולידיאקסון מוחדרים לאזורים נבחרים בפנים, בהם הם מעודדים את יצירתם של חומרים בוני רקמה כגון קולגן, אלסטין ועל ידי כך העור נמתח, הרקמה עצמה מחוזקת והקמטים נעלמים. אגב, ניתן להחדיר חוטים כדי לסייע בבעיות נקודתיות בפנים בלבד, כגון הרמת גבות בחוטים.

 

סוגי חוטים:

עולם המזוחוטים מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות: הקטגוריה הראשונה הינה מיצוק וקולגניזציה של העור. תחת קטגוריה זו נכנסים סוגי החוטים החלקים (הידועים גם בשם מונוחוטים) וחוטים ספיראלים (אשר מעוצבים בצורה של קפיץ) חוטים אלו מוחדרים לתוך העור על ידי מחט, כאשר מוציאים את המחט החוט נשאר בתוך שכבת העור, נוצרת סביב החוט תעלה פיברובלסטית אשר כאמור מעודדת ייצור קולגן ואלסטין במקום בו נמצא החוט. בתום שלושה חודשים החוט נמס ואילו התעלה הקולגנית נשארת. על ידי כך נוצרת רשת של תעלות קוגניות באזורי הטיפול מה שמעניק לעור מראה מוצק יותר, זוהר יותר ומרקם עור טוב יותר.

הקטגוריה השנייה של החוטים הינה מיצוק והרמה. תחת קטגוריה זו נכנסים חוטי הקוגים (קרסים), חוטי סילואט וחוטי אפטוס. חוטים אלו הם עבים יותר והחדרתם לעור בנוסף לייצור הקולגן מספקת גם יכולת הרמה ומתיחה. לדוגמא חוטי הקוגים אלו חוטים אשר מעוצבים כמו "עץ אשוח" , לאחר שהחוט מוחדר לעור הקרסים (ענפי העץ) נפתחים ותופסים את רקמת הגוף מבפנים. הרופא מבצע מתיחה של הריקמה על ידי משיכה בחוט וקיבועו במקום. כך מתקבלת הרמה מכנית של הרקמה. בתום שלושה חודשים לאחר שהחוט נמס והתעלה הקולגנית מתפתחת, תוצאת ההרמה הופכת ממכנית לאורגנית.

חשוב לציין כי הטיפול בחוטים משנה את מרקם העור, השינוי הזה הינו לכל החיים. יחד עם זאת היות והליך הזדקנות העור לצערינו אינו נפסק לעולם וכוח הגרביטציה תמיד עובד שעות נוספות, נדרשת תחזוקה של הטיפול בחוטים, בדרך כלל אחת לשנה.
הטיפול אשר מעניק את התוצאה הטובה ביותר בדרך כלל ישלב בין חוטים לחומצות היאלורוניות וקאלצים הידרוקסי הפטיט.

 

יתרונות נוספים של הטיפול ומשך הזמן בו הוא מחזיק

מעבר ליתרון הטיפול ככזה שלא כולל ניתוח, חתכים וכד', מתיחת פנים בחוטים כמעט ואינה כוללת תופעות לוואי ולרוב כוללת רק שטפי דם קלים הנעלמים במהירות, ללא צלקות מיותרות. חשוב לציין שהטיפול מחזיק לפרקי זמן של בין 6 חודשים לשנתיים, תלוי במיקום עצמו בפנים ובמאפייניה האישיים של הלקוחה.

הצוות המיומן במרפאות של פייסקליניק יבטיח את תוצאות הטיפול המיטביות, תוך צמצום הסיכונים ותופעות הלוואי! לקבלת מידע נוסף אודות הטיפול החדשני, הנכם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו!

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא"ל:   Leads@drkrupnik.co.il