מילוי שקעים מתחת לעיניים עם חומצה היאלורונית

טיפולי מילוי שקעים מתחת לענייםאנו חיים בקצב מהיר ובמציאות בה כל דקה נספרת בכסף. בעולם עשיר ומלא בהזדמנויות, טבעי שנרצה לטעום מהכל, שנחלום בגדול ושכמובן נראה במיטבנו בזמן שאנו עושים זאת. רצון זה גובר עקב העבודה כי אנו חיים בחברה המוצפת מסרים ומושפעת מאסתטיקה ויופי. מה שמעצים את הצורך שלנו להראות טוב ולשדר רעננות מראה בריא ורענן מועדף בכל מצב על פני מראה חולה ועייף.

אומרים שהעיניים אומרות עלינו הכל, שקעים מתחת לעיניים משנים את נראות צורת מבנה העין ויוצרות חזות מבוגרת עייפה ולעיתים חולה במקרים רבים, השקעים יוצרים חזות מבוגרת בהרבה יותר מהגיל האמיתי . שקעים אלו נוצרים עקב נפילת העור עם הזמן או מועברים בצורה גנטית והרבה גברים ונשים סובלים מהם בחיי היום יום שלהם. תוסיפו למשוואה הזו את העובדה, ששעות השינה שלנו מתקצרת עם הזמן השעון הביולוגי שלנו לא מאפשר לנו שינה ארוכה הימים שלנו עמוסים והלחץ רב והתוצאה המתקבלת היא מראה כללי כבד, מותש ועייף.

איפה לבצע את הטיפול?

המרפאה האסתטית – faceclinic בבעלותה של דוקטור אירינה קרופניק מגישה מספר רב של שירותי אסתטיקה, יופי ומזוטרפיה, עבור כל סוגי העור ומגוון סוגי השקעים בעיניים, גם הגנטיים וגם עבור אלו שנגרמו עקב קריסת עור. כיום בזכות התפתחות עולם הרפואה האסתטית, אנו יכולים לתקן, לשנות ולשפר את נראות עור העיניים. מילוי שקעים מתחת לעיניים נעשה על ידי חומצה היאלורונית דלילה למילוי קמטים עדינים וקמטוטים. חשוב להבין כי העור מתחת לעיניים הוא עור דק בהרבה משאר איזורי הגוף והוא שונה בעדינות ובאלסטיות שלו כמו כן, מאחר וישנם וורידים רבים באיזור העיניים, יש לטפל באיזור בעדינות ובכמה מפגשים בכדי למנוע היווצרות של בליטה לא אסתטית, אשר עלולה לקרות עקב מילוי יתר במפגש אחד. באמצעות התחלת תהליך המורכב מכמה מפגשים ניתן להגיע לתוצאות נפלאות ולהילחם בשקעים מתחת לעיניים!

 

*בכל מפגש ההזרקה מתבצעת בעזרת מכשיר מיוחד המזריק חומצה היאלרונית לעיניים בשם רסטילן לייט- Restylane light, חומצה אשר בין היתר גם מטשטשת ומונעת כאב. הטיפול מחזיק מעמד בין 12 – 16 חודשים וניתן לתחזק לפי הצורך.

 

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il