איך נפטרים מכהויות מתחת לעיניים שהקונסילר כבר לא מוכן להסתיר? איך מוותרים על המראה העייף, הנפוח, השקוע? איך גורמים לכך שאף אחד כבר לא ישאל אותך בבוקר בעבודה אם את ממש עייפה? זה לא מטורף, ולא כואב, זה ממש בהישג יד, בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים, על ידי רשת מרפאות face clinics!

 

מי זקוק ומתי משתמשים?

בכל הקשור לשקעים מתחת לעיניים, קשה להצביע על אוכלוסיית יעד אחת לטיפול. גורמים טבעיים כמו גנטיקה, עייפות ואף גיל (שאותו אף אחד לא יכול לעצור) עלולים להכריע את מראה העור המתוח מתחת לעיניים (עור שמטבעו דק ורגיש עד מאד!), וליצור מראה עייף או נפול, הכולל לרוב שקעים כהים מתחת לעיניים. ניתן לומר באופן כללי כי העשור בין שנות ה-40 ל-50 נחשב ל”בעייתי” מבחינת מראה העור מתחת לעיניים, אולם חשוב לציין כי גורמים כמו עייפות מצטברת או תזונה לקויה יכולים להקדים את התופעה גם לגילאי ה-30. אף פעם לא מוקדם מדי להתייחס לעיניים שלכם!

 

אילו פתרונות קיימים ברפואה האסתטית כיום?

ככלל, קיימים שני פתרונות עיקריים: ניתוח בעפעפיים התחתונות ומילוי השקעים על ידי חומרים שונים ובפרט, הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים. למען ההגינות, נציין כי הרפואה האסתטית התקדמה רבות בשנים האחרונות ולכן גם הניתוחים באזורים רגישים כמו העיניים נחשבים לפחות מסוכנים. עם זאת, ניתוח בעפעפיים כמו כל ניתוח, כולל עדיין מידה מסוימת של סיכון מצדו של המטופל, בין אם מהכיוון הבריאותי כמובן, אך גם האסתטי. אנו במרפאת face clinics ממליצים בחום על מילוי השקעים באמצעות חומצה היאלורונית, המהווה פרוצדורה הרבה פחות פולשנית ומורכבת.

 

מילוי על ידי חומצה היאלורונית

מבחינת אורך הטיפול, תופעות הלוואי ובטיחות השימוש במוצר עצמו, נראה כי מדובר בפתרון הטוב ביותר. אורך הטיפול לרוב קצר (20 דקות) והרדמה מקומית תבטיח את הנוחות המרבית מצד המטופלים. חומצה היאלורונית היא למעשה חומר טבעי שקיים בגוף ולכן הוא מומלץ הרבה יותר מחומרים מלאכותיים רבים המוצעים בשוק, בייחוד כאשר הזרקתו מסייעת להאצת תהליכי הצערת העור הקיימים בגוף ממילא.

חומצה היאלורונית לעיניים - לפני

לפני

חומצה היאלורונים לעיניים - אחרי

אחרי

אנו מזמינים אתכם לבחור ברשת מרפאות face clinics מיסודה של ד”ר אירנה קרופניק, בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום האסתטיקה. ד”ר אירנה ושאר הרופאים ברשת מקפידים על שימוש בחומרים הבטוחים ביותר ועל שיטות הטיפול היסודיות עבור קבלת תוצאה לא פחות ממושלמת!

 

 

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il