חומצה היאלורונית למראה שפתיים מלאות ברגע

השפתיים שלנו נמצאות תמיד במרכז תשומת הלב. הן מתרוממות בזמן החיוך, נעות בעת הדיבור ומתכווצות כשנשלחת נשיקה. לכן, לא מפתיע שכולנו מעוניינים בשפתיים עבות וחושניות. גם אם נולדת עם שפתיים דקות, או שמראה השפתיים השתנה עם השנים, אין כל סיבה לוותר על החלום! הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים תאפשר גם לך ליהנות משפתיים מלאות. רשת מרפאות Face Clinics  מציעה עיבוי שפתיים בהליך בטיחותי ומהיר, המניב מראה טבעי ללא כאב. לאחר טיפול קצר, יהיה ניתן להבחין בתוצאה באופן מיידי והחיוך יופיע מעצמו על הפנים.

 

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית – הדרך הבטוחה לעיבוי שפתיים

בעוד בעבר הסיליקון היה שם שני לעיבוי שפתיים, היום חומצה היאלורונית היא החומר הנפוץ ביותר בתחום, הוא בטיחותי עשרות מונים מקודמו. עיבוי השפתיים בחומצה היאלורונית ענעשה בעזרת חומצה שהיא למעשה חומר הקיים בגופנו באופן טבעי, אך ריכוזו מדלדל עם השנים. החומצה ההיאלורונית מאפשרת לשמור על המים ברקמות ובכך מסייעת בהחזרת הנפח והחיוניות לפנים. מסיבה זו, מדובר בחומר יעיל במיוחד הן לטיפול בקמטים והן לעיבוי השפתיים. עצם השימוש בחומר טבעי, הופך את הליך עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית לבטיחותי במיוחד. החומר אינו מעורר אלרגיות או תגובה מוגברת של המערכת החיסונית, ולכן תוצאות הלוואי הן כמעט אפסיות. יתרון נוסף טמון בכך שמדובר בטיפול זמני, שכן לאחר מספר חודשים החומצה ההיאלורונית מתפרקת בהדרגה. מסיבה זו, התוצאות הפיכות וניתן לחדש ולשנות מראה השפתיים לפי ההעדפה והצורך.

 

עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית בשפתיים – לפני ואחרי

 

תוצאות מידיות למילוי שפתיים במראה טבעי

על מנת שתתקבל התוצאה המושלמת, הטיפול ב- Face Clinics יתחיל בהיכרות אישית, הבנת התוצאה הרצויה עבורך והסבר על הטיפול. לאחר מכן, נוכל להתחיל בהליך הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, שהינו קצר ונטול כאבים. סוד ההצלחה של Face Clinics טמון בשיטת הטיפול הייחודית שפיתחה ד”ר קרופניק. בטיפולים נעשה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, אשר מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנים מחמירים. זאת, בשילוב עם הידע המקצועי והניסיון רב השנים, מאפשרים לקבל את התוצאה עליה חלמת באופן מיידי. אנו נדע לאזן בין הרצון בשפתיים בשרניות ומלאות, לבין הצורך להתאים את מבנה השפתיים לצורת הפנים ולנתונים שלך, כך שיתקבל מראה מרשים וטבעי.

 

חומצה היאלורונית בשפתיים

אחרי (מימין) מול לפני (משמאל)

 

הצוות שלנו עומד לרשותך לכל שאלה ובקשה – הדרך לשפתיים מושלמות מתחילה כאן!

 

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il