העלמת קמטים ועיכוב תהליך ההזדקנות

עיכוב תהליך ההזדקנות

לפני

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית באזור הפנים הוא טיפול נפוץ ומבוקש, את/ה לא לבד!
נשים וגברים מכל העולם ובגילאים שונים סובלים מקמטים, קמטוטים, שקעים וצלקות באזור הפנים. קמטים אלו יכולים להופיע עקב אקלים, גנטיקה, זיהום אוויר או מתנועות וכיווץ שרירי הפנים כמו צחוק או בכי. בגלל הקמטים או הקמטוטים אנו עשויים להראות מבוגרים בהרבה מעבר לגיל שלנו ובמקרים מסויימים ההבדל בין הגיל האמיתי לנראות עור הפנים הוא הבדל עצום של כ-15 שנים.

מילוי קמטים אפשרי בעזרת טיפולים שונים כדי לפתור את הבעיה.

באיזה גיל מתחילים להופיע קמטוטים ומה הסממן להתחלת היווצרות קמטים?

לרוב, קמטוטים מתחילים בגיל צעיר, בערך בגיל 30. אחד הסממנים הראשונים לזיקנה הוא הופעת שני קמטוטים אשר במהרה הופכים לקמטים בולטים, היורדים בקו האף בקו אנכי אל עבר צדי השפתיים ויוצרים משולש. משולש זה הוא בולט ושתלטן, הוא משנה את אסתטיקת פנינו ומקנה לנו מראה זקן. סממן נוסף, הוא כמובן הופעת קמטוטים קטנים באיזור העיניים, אשר עם הזמן

יוצרים את תופעת: “שמש גיל הזהב”. קמטוטי העיניים מופיעים בהתחלה כפס אחד קטן, לרוב מכל צד, לצערנו, אם יש פס

העלמת קמטים

אחרי

אחד, יש לשער כי מספר זה ילך ויגבר עם חלוף הזמן, בעייה אשר ממנה קשה להתעלם. הקמטים איתנו מהרגע בו אנו קמים בבוקר ועד הרגע בו אנו הולכים לישון.

מתי הזמן להתחיל לטפל?

הטעות הנפוצה ביותר היא להבחין בקמטוט קטן ולחכות שיחמיר ויהפוך לקמט!
מרגע הופעתו של הקמטוט הראשון, יש להתחיל בטיפול. אנו רואים שהגוף שלנו כבר לא מייצר את אותה הכמות של תאים חיוניים להתחדשות ומיצוק העור ויש לטפל בקמטוט במהירות האפשרית בכדי למזער נזקים ולשמר את הקיים ובכך לעזור לעור הפנים להשתקם ולחזור להיות אלסטי, מוצק מתוח וחי.

הבעיה קשה, הפתרון פשוט.

אצלנו ברשת מרפאות Face Clinics בבעלותה של דוקטור אירנה קרופניק מטפלים בסוגי קמטים שונים בעזרת טיפולים שיקומיים עם חומצה טבעית בשם חומצה היאלורונית החומצה ההיאלורונית נמצאת באופן טבעי בשכבות העור ומהווה מרכיב מרכזי בבניית שכבות העור אשר מקנה לחות לרקמות, החומצה מוחדרת דרך שכבות העור ומעוררת את התאים הבריאים לייצר חומצות חיוניות כמו קולג’ן, הגן האחראי על ברק ואלסטיות העור. דוקטור אירנה קרופניק, בוגרת האקדמיה הצרפתית בפריז למזוטרפיה וליפוטרפיה ובוגרת בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית בתל אביב, היא גם רופאת משפחה עטורת שבחים וחלוצה בתחום האסתטיקה והיופי. במשך 20 השנים האחרונות רשת Face Clinics  מגישה שירותים חדשניים העומדים בכל התקנים המחמירים עבור עולם האסתטיקה והיופי.

4 עובדות קצרות על טיפול בקמטוטים וקמטים על ידי הזרקת חומצה היאלורונית:

1.    הטיפול בקמטים זריז, בין 10 ל 15 דקות
2.    התוצאה הסופית טבעית ומאוזנת
3.    הטיפול מתבצע ללא ניתוח או כאבים מיותרים
4.    ניתן להבחין בתוצאות ישר אחרי הטיפול הראשון

ניתן לבצע טיפול בחומצה היאלורונית לעיניים, חומצה היאלורונית בשפתיים, ובשאר חלקי הפנים.

התקשרו עכשיו לקבוע פגישת ייעוץ והתאמת טיפול : אפשר בטלפון או לשלוח אלינו מייל ונחזור אליכם.

 

 

 

 טלפון:   6737*  073-7079007

 שעות פעילות:   א-ה 09:00-17:00

 דוא”ל:   Leads@drkrupnik.co.il