• דר קמליה פליפסקו (MD) רופאת משפחה, עובדת בקופת חולים כללית בבת ים.

   בוגרת המרכז ללימודי רפואה אסתטית של דר קרופניק, עוסקת ברפואה אסתטית ומבצעת את הטיפולים הבאים:

  מילוי קמטים: מילוי קמטים בחומצה היאלורונית באזור הפנים הוא טיפול נפוץ ומבוקש. נשים וגברים מכל העולם ובגילאים שונים סובלים מקמטים, קמטוטים, שקעים וצלקות באזור הפנים.

  פיסול שפתיים: מילוי ועיבוי שפתיים בעזרת חומצה היאלרונית. שפתיים ורודות וחושניות מסייעות לנשים להסוות את גילן, ומשפיעות יותר על המראה וההתרשמות הכלליים מעוצמת הברק של השיער או כמות הקמטים על העור

  פיסול עצמות לחיים: עם הגיל הנפחים באזורים שונים של הפנים יורדים בנפח כמו באזור הלחיים ועצמות הלחיים ואזור הפנים נראות עייפות ועקב כח הגרביטציה הן נפולות. היום יש לנו אפשרות לשחזר את הנפחים בקלות בעזרת חומצה היאלורונית אנחנו יכולים לבנות את הלחיים, את הסנטר ולהסיר שקעים באזורים האלה.

  טיפולי בוטוקס : בוטוקס יעיל לטיפול בקמטי הבעה בפנים, הנוצרים במשך השנים על ידי הבעות חוזרות ונשנות, כגון חיוך, זעם, ריכוז ועוד. תנועות אלו מונעות על ידי שרירים.  הבוטוקס חוסם את ההוראה העצבית המורה לשריר להתכווץ. הרפיה זו מטשטשת את הקמטים. תוצאות הטיפול ניכרות תוך ימים ספורים, ובדרך כלל ניתן לראות שיפור כבר יום או יומיים.

  מזוחוטים (מונו- חוטים): מזו-חוטים הוא טיפול שמפחית את הסימנים המוקדמים להזדקנות העור, הפנים, הצוואר ואזורים נוספים בגוף. החוטים נספגים לשם חידוש עור הפנים ומיצוקו ומאפשרים לרופא לטפל בעור בצורה טובה ויעילה ולשמור על מראה צעיר ורענן לאורך זמן.

  מזותרפיה: מזותרפיה מטפלת בשינויי הגיל בעור ומעניקה לו מראה צעיר ובריא יותר, על ידי השבת הלחות, הברק והאלסטיות של העור. המזותרפיה מתאימה לטיפול בפנים, סביב העיניים, סביב הפה והצוואר, וכן טיפול בקמטים באזורים רבים כמו המחשוף, הפנים ובכפות הידיים.

  דוקטור קמליה פליפסקו מקפידה להשתתף כל שנה בכנסים רפואיים, בארץ ובחו”ל, שם היא לומדת ומתמחה בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הרפואה על מנת ליישם את אותן שיטות עבודה מודרניות לרווחת המטופלים.

   

  דוקטור קמליה פליפסקו מזמינה אתכן לעשות את הצעד הראשון בדרך היופי שלכן!