אירנה קרופניק - רפואה אסתטית, טיפולי יופי

דוקטור אירנה קרופניק, עוסקת מעל לעשרים שנה בטיפולי יופי ואנטי אייג’ינג בעלת, ניסיון רב, רופאת משפחה , ובוגרת בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית בתל-אביב והאקדמיה הצרפתית בפריז במזותרפיה ובליפוטרפיה. דוקטור אירנה קרופניק משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל ומציע למטופליה את הטיפולים החדשניים והמתקדמים בעולם בתחום הרפואה האסתטית. ידועה לקהל הרחב כאורחת כבוד בתוכניות טלוויזיה רבות, בערוצים 9 , 10 ו- 2.
חיי היום-יום משפיעים על כולם, לאט-לאט. לחץ, זיהום דאגות… אך כיום, כבר לא צריך לקבל את פגעי הזמן בכניעה. דוקטור אירנה קרופניק עוסקת בביצוע מגוון טיפולים אסתטיים המחדשים את נעורי העור, מעשירים אותו בלחות ומעניקים לו חיוניות, ברק וזוהר. דר’ קרופניק MD מנוסה מאוד בביצוע טיפולי יופי אסתטיים, ומציעה למטופליה את הטיפולים החדשניים והמתקדמים בעולם בתחום.
בשנת 2013 דוקטור אירנה קרופניק יסדה את “המרכז ללימודי רפואה אסתטית של דוקטור אירנה קרופניק ” כאשר המטרה הינה להכשיר רופאים מתחומי רפואה שונים, בתחום הרפואה האסתטית. המרכז מכשיר עשרות רופאים בשנה, אשר ממשיכים לעסוק ברפואה אסתטית בהצלחה רבה בשוק הפרטי. לתורה של דוקטור אירנה קרופניק ישנם שלוש אמות עיקריות עליהן מושטת שיטת הלימוד והיישום: תיאוריה, פרקטיקה ואבחון נכון.

מגוון הטיפולים אשר מבוצעים על ידי דוקטור קרופניק והבוגרים שלה ברשת המרפאות:

  • מילוי קמטים – נשים וגברים מכל העולם ובגילאים שונים סובלים מקמטים, קמטוטים, שקעים וצלקות באזור הפנים. על ידי שימוש בחומצות האלרוניות, דוקטור קרופניק ממלאה, מחליקה ומעלימה את הקמטים והקמטוטים לקבלת מראה חלק, צעיר ורענן.
  • פיסול פנים – היום יש לנו אפשרות לשחזר את הנפחים בקלות בעזרת חומצות האלורוניות אנחנו יכולים לבנות את הלחיים, את הסנטר ולהסיר שקעים באזורים האלה. וגם פיסול אף ללא ניתוח!
  • טיפולי בוטוקס – בוטוקס יעיל לטיפול בקמטי הבעה בפנים, הנוצרים במשך השנים על ידי הבעות חוזרות ונשנות, כגון חיוך, זעם, ריכוז ועוד. תוצאות הטיפול ניכרות תוך ימים ספורים.
  • מזו חוטים – מזוחוטים הוא טיפול שמפחית את הסימנים המוקדמים להזדקנות העור, הפנים, הצוואר ואזורים נוספים בגוף. החוטים נספגים לשם חידוש עור הפנים ומיצוקו ומאפשרים לרופא לטפל בעור בצורה טובה ויעילה ולשמור על מראה צעיר ורענן לאורך זמן.
  • מילוי שקעים מתחת לעיניים – כיום בעזרת חומצות האלרוניות יש לנו אפשרות לבצע מילוי שקעים מתחת לעיניים, דוקטור קרופניק ממלאה את השקעים לקבלת מראה חלק, צעיר ורענן.
  • מילוי ועיבוי שפתיים – סוד אחד ידוע לכל אישה באשר היא, סוד השפתיים החושניות, המזמינות ללחוש סוד כמוס. דוקטור קרופניק מעניק למטופלות שלנו, שפתיים חושניות ומלאות.
  • מזו תרפיה ומזו ליפטינג – טיפול זה מטפל בשינויי הגיל בעור ומעניק לו מראה צעיר ובריא יותר, על ידי השבת הלחות, הברק והאלסטיות של העור.
  • החלקת צוואר – צוואר נפול ומקומט מוסיף שנים רבות לגיל הנתפס אצל האישה, בעזרת הטיפול שלנו ניתן לגלח שנים רבות מהמראה הכללי- צריך לראות כדאי להאמין.
  • טיפול בהזעת יתר בבית השחי – כיום יש פתרון בטיפול ע”י בוטוקס לאזור בית השחי והוא מפחית הזעת יתר, הטיפול מתבצע פעם בשנה ללא תופעות לוואי, ללא כאבים וללא הרדמה.

דוקטור אירנה קרופניק מאמינה בטיפול נכון המותאם לקצב של הלקוחות שלה, על מנת להבטיח טיפול יעיל ולמקסם את התוצאות שלו, כאשר את התוצאות ניתן לראות תוך זמן קצר.
“כשתתחילי לקבל מחמאות, תביני שכולם מבחינים בתוצאות….”